Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden ulaşan ve sıklıkla sorulan bazı soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız ya da yeterli görmediğiniz her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz. Sorunuz en kısa zamanda cevaplanacaktır.

Elbette. Öncelikle sitemizde yer alan ürünleri 5 ana grupta incelemek gerekir. Yöresel Ürünler, Şekerlemeler,Baharatlar, Salçalar ve Kurutmalıklar. Yöresel tatlarımız ve bu Gaziantep yöresel ürünleri sizler için özel olarak paketlenerek gönderilmektedir.

Her şeye rağmen size ulaşan ürünlerde herhangi bir bozulma emaresi görürseniz lütfen ürünü aynen kolinizin içinden çıktığı gibi bize gönderiniz. Ürün yenisi ile değiştirilecek veya bedeli hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Çünkü www.uslubaharat.com da ürünlerin sadece adı yöresine ait değil kendisi de o yörede ve o yörenin en meşhur üreticileri tarafından üretilmektedir. Tüm Gaziantep yöresel ürünler siz sipariş verdiğinizde tedarikçisinden taze taze getirilir, marketlerdeki gibi aylarca stoklanmaz sadece bazı sürümlü yöresel ürünlerde müşterilerimize daha kısa sürede yöresel tatları ulaştırabilmek için kısa süreli stoklar tutulur. Ürünlerimizin hepsi katkısız doğal yöresel ürünlerdir.

Kısacası www.uslubaharat.com da her markette bulabileceğiniz ürünler değil “işte bizim arzuladığımız lezzet” diyeceğiniz özlediğiniz yöresel meşhur ürünler bulunur.

Evet, alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmez. Sepetinize ürünleri ekledikten sonra “siparişi tamamla” seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacak olan üyelik girişi sayfasında yer alan bilgileri doldurarak üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmanızı ilerleyen tarihlerde gerçekleşecek olan kampanya ve benzeri konulardan haberdar olmanız için öneririz.
Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve genellikle aynı gün kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verilen yörelerin kargo süreleri nedeni ile değişiklik göstermektedir. Nadiren de olsa coğrafi nedenlerden dolayı tedarik sürelerinin değişiklik gösterebilir. Örneğin Kars ilimizden İstanbul’a kargo en az 2 kimi zaman 3 iş gününde ulaşmaktadır. Haftalık olarak merkezimize ulaşan ürünlerden kısıtlı adetlerde stoklarımızda bulunabilir. Eğer siparişiniz bu ürünlerden oluşuyorsa aynı gün kargoya verilmektedir.
Size her zaman en taze ürünü göndermek amacındayız. Bu nedenle haftalık minimum düzeydeki stoklar dışında stok bulundurmuyor ve sizin siparişinizi takiben direkt olarak ilgili yöreden sipariş vererek ürünlerinizi tedarik ediyoruz.
Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Öncelikle bize e-posta veya 05076069002 WhatsApp Sipariş Hattı yolu ile ulaşınız. Arzunuza göre ürün bedeli hesabınıza iade edilecek ya da yenisi gönderilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir. Sitemizdeki tüm ürünler “koşulsuz müşteri memnuniyeti” teminatımız altındadır.
Gaziantep yöresine ait ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Maalesef kapıda ödeme kabul edemiyoruz. Bizim için ürünlerimizin size mükemmel şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıda ödeme sisteminde ödeme yapmak için alıcının müsait olmaması veya adreste bizzat bulunmaması gibi nedenlerle kargoların teslim edilememesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo beklemelerinin yaşanmasının ürün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeni ile ödemesi gerçekleşmemiş sipariş kabul edememekteyiz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umarız. Sitemizden güvenle havale ile ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...